ویژه خواهران طلبه؛

دوره آموزش تولید محتوا با تلفن همراه برگزار شد

شناسه خبر : 106789

1400/02/20

تعداد بازدید : 51

دوره آموزش تولید محتوا با تلفن همراه برگزار شد
مدیرکل تبلیغ حوزه های علمیه خواهران از برگزاری دوره آموزش تولید محتوا با تلفن همراه ویژه خواهران طلبه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه های علمیه خواهران، خانم ماندانا جلالی اظهار داشت: به همت اداره کل تبلیغ حوزه های علمیه خواهران و با مشارکت مدیریت حوزه علمیه خواهران استان خوزستان دوره آموزش تولید محتوا با تلفن همراه ویژه بانوان طلبه و مبلغ استان خوزستان برگزار شد.

وی با بیان این که این دوره به صورت مجازی با حضور بیش از 130 بانوی طلبه و مبلغ از مدارس علمیه خواهران استان خوزستان برگزار شد، افزود: هدف از برگزاری این دوره تربیت نیروی فعال در زمینه تولید محتوا برای فضای مجازی بود.

مدیرکل تبلیغ حوزه های علمیه خواهران ادامه داد: این دوره در 12 جلسه شامل 6 جلسه آموزشی و 6 جلسه رفع اشکال و نقد تولیدات برگزار شد و در مجموع بیش از 600 اثر در قالب فعالیت کلاسی توسط طلاب در این دوره تولید شد.

وی خاطرنشان کرد: در این دوره آموزشی تولید عکس نوشته، تایپوگرافی و تولید کلیپ با رویکرد اسلامی و با استفاده از نرم افزارهای قابل استفاده در تلفن همراه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

خانم جلالی در پایان با بیان این که برگزاری این دوره ها ادامه خواهد داشت، گفت: در تلاش هستیم با برگزاری چنین دوره هایی بتوانیم طلاب و مبلغان را در عرصه هنر و رسانه تقویت کنیم.