برگزاری مسابقه تفسیر سوره فرقان ویژه طلاب و کارکنان حوزه‌های علمیه خواهران

شناسه خبر : 106831

1400/02/21

تعداد بازدید : 105

برگزاری مسابقه تفسیر سوره فرقان ویژه طلاب و کارکنان حوزه‌های علمیه خواهران
مدیرکل امور تهذیبی ـ تربیتی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران از برگزاری مسابقه شرح شمس ویژه طلاب و کارکنان این مرکز خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه های علمیه خواهران، حجت الاسلام والمسلمین آرش رجبی اظهار داشت:  پیرو برگزاری جلسات تفسیر قرآن در ماه مبارک رمضان که هر روز از ساعت ۱۲ تا ۱۳ با تدریس حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالکریم بهجت پور، مدیر حوزه های علمیه خواهران به صورت مجازی و زنده از تلویزیون اینترنتی کوثر پخش می شد، مسابقه پایانی از محتوای تفسیر سوره فرقان برگزار می شود.

وی با بیان این که همه خواهران طلبه و کارکنان حوزه های علمیه خواهران می توانند در این مسابقه شرکت کنند، افزود: فایل محتوایی تفسیر سوره فرقان در سایت معاونت فرهنگی و همچنین سامانه «سیما»ی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران جهت استفاده علاقه مندان بارگذاری شده است.

مدیر کل تهذیبی ـ تربیتی حوزه های علمیه خواهران ادامه داد: مسابقه شرح شمس از تاریخ ۲۳ تا ۳۰ اردیبهشت در سامانه سیما برگزار خواهد شد.

وی بیان داشت: با هماهنگی و همکاری معاونت اداری مالی برای همکارانی که در آزمون 80 درصد امتیاز را کسب کنند، گواهی شرکت در دوره ضمن خدمت صادر می شود.

حجت الاسلام والمسلمین رجبی خاطرنشان کرد: همچنین پس از پایان مسابقه به 40 نفر از برگزیدگان طلبه و همکار جوایز نقدی به قید قرعه اهداء خواهد شد.

برای دریافت فایل اینجا کلیک کنید.