مدیران حوزه های علمیه خواهران استان ها فرارسیدن عید سعید فطر را تبریک گفتند

شناسه خبر : 106875

1400/02/23

تعداد بازدید : 83

مدیران حوزه های علمیه خواهران استان ها فرارسیدن عید سعید فطر را تبریک گفتند
همزمان با حلول ماه شوال و فرارسیدن عید سعید فطر، جمعی از مدیران حوزه های علمیه خواهران استان ها، در پیامی این عید بزرگ را تبریک گفتند.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه های علمیه خواهران، جمعی از مدیران حوزه های علمیه خواهران در استان ها، در پیامی حلول ماه شوال و فرا رسیدن عید سعید فطر و پایان ماه صیام را به مسلمین، علما، طلاب و مردم متدین کشورمان تبریک گفتند.

متن پیام ایشان بدین شرح است:

پیام تبریک حجت الاسلام والمسلمین غلامرضا بهرامی
مدیر حوزه علمیه خواهران استان اصفهان

عید فطر، عید بندگی، عید طاعت ها و اطاعت ها از دستورات خالق، عید عبودیت و خاکساری خالصانه مسلمین است، به شکرانه عفو و رحمت و مغفرت غفار رحیم از درگاه عبودیتش درخواست نماییم که «اللّهُمَّ إِنِّی أَسْأَلُکَ خَیْرَ مَا سَأَلَکَ مِنْهُ عِبادُکَ الصَّالِحُونَ، وَأَعُوذُ بِکَ مِمَّا اسْتَعاذَ مِنْهُ عِبادُکَ الْمـُخْلَصُونَ»
امیدوارم خدای متعال عیدی ما را اجابت دعای ورود به همه خوبی های محمد و آل محمد قرار دهد و ما را به مرتبه ای رساند که خواسته ما برترین درخواست بندگان صالح خدا از درگاه احدیث باشد بی تردید در راس همه دعاهای خوبان، فرج امام همه خوبی ها حضرت مهدی (عجل الله تعالی فرجه الشریف) است. ان اشاء الله با اجابت آن دیگر فطر، توفیق یافته، شنوای خطبه های الهی آن عزیز شویم.
اینجانب این عید خجسته را به امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) و نایب ایشان مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، همه مسلمانان جهان به ویژه ملت شریف ایران و خصوصاً طلاب حوزه های علمیه تبریک و تهنیت عرض می نمایم و آرزوی قبولی طاعات و عبادات را دارم.

..................................

پیام تبریک حجت الاسلام و المسلمین عبدالمحمود جهانگیری

مدیر حوزه علمیه خواهران استان هرمزگان

ماه مبارک رمضان فرصت خوبی برای پیمودن مسیر رستگاری است، امیدوارم برکت و معنویت این ماه بر زندگی تمامی مسلمانان جاری و ساری باشد. اکنون که در آستانه عید سعید فطر هستیم، باید دانست که عید فطر نیز پایان یک ماه و آغاز یک راه است. راهی برای شکفتن و بازیافتن خودِ گمشده انسان، عید شکفتن گل های ایمان-بعد از یک ماه بندگی- در دل و جان، تحفه و پاداش خداوند در این روز بزرگ، برای کسانی است که با سلاح روزه گل های ایمان را در خود جمع نموده و به غباررویی خانه دل پرداخته اند.
اینجانب فرارسیدن عید سعید فطر را تبریک و تهنیت عرض می کنم. از خداوند متعال خواستارم عیدی ما را در این روز بزرگ، فرج موفور السرور حضرت ولی عصر ارواحناه فداه، شکست توطئه دشمنان و رفع جمیع بلایا، قرار دهد و امیدوارم به ما توفیق دهد تا از کسانی باشیم که حاصل دسترنج یک ماهه خود را در ماه رمضان از این به بعد حفظ کنیم.

..................................

پیام تبریک حجت الاسلام والمسلمین فاضل حسامی

مدیر حوزه علمیه خواهران استان مرکزی

ماه عبادت و بندگی و بهار معنویت با قدم های میمون و مبارک فطر،عید تهذیب نفس به پایان می رسد. با امید به اینکه فرصت یک ماهه رمضان و لحظات ناب استجابت ما را در مسیرقرب الهی ثابت قدم تر کرده باشد.
اینجانب با آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان و تبریک عید سعید فطر به همه مسلمین جهان بخصوص جامعه بزرگ روحانیت ، از خداوند متعال رستگاری، عزت و کرامت همگان را مسئلت می نمایم.

..........

پیام تبریک حجت الاسلام والمسلمین محمود صفی زاده

مدیر حوزه علمیه خواهران کردستان

عید سعید فطر، تحفه خداوند متعال به مؤمنانی است که با روزه به غبارروبی خانه دل پرداخته، پلیدی را از جان خود بیرون رانده و به جای آن اخلاص و ایمان را جایگزین کرده اند. حقیقتاً این عید خجسته روز تولد و شکفتن دوباره انسان است.
فرا رسیدن عید سعید و فرخنده فطر، عید عاشقان عبودیت و پرستش را به پیشگاه حضرت ولی عصر(عج)، رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) و کارکنان و اساتید و طلاب مدارس علمیه خواهران تهنیت و شاد باش عرض کرده و از خداوند متعال، رستگاری و عزت و کرامت همگان را مسئلت می نمایم.

...................................

پیام تبریک حجت الاسلام والمسلمین محمدجواد قائمی

مدیر حوزه علمیه خواهران استان مازندران

ماه مبارک رمضان، ماه دلدادگی به پروردگار هستی و ضیافت و رحمت الهی به پایان رسید، ماهی که در آن صاحبان همت و اراده با عبادت پروردگار و مجاهدت با نفس، به روزه داری پرداخته و با انجام این تکلیف الهی با وجود تحمل سختی، احساس رضایت، سرور و خشنودی دارند.
 
عید سعید فطر، پایان نامه دوره ایثار و گذشت و روز پاداش بندگی خالص روزه داران واقعی و شکفتن گل های ایمان در وجود عاشقان الهی را خدمت همه مسلمانان جهان تبریک عرض می نماییم و امیدواریم با بهره‌گیری از فیوضات و توفیقات این ماه مبارک، با همتی والاتر و انگیزه های بیشتر در مسیر تحقق اهداف الهی و تمدن نوین اسلامی گام برداریم.

.................................

پیام تبریک حجت الاسلام و المسلمین محمد کارگر شورکی

مدیر حوزه علمیه خواهران استان یزد

بسم‌الله الرحمن الرحیم
«الْحَمْدُ الْحَمْدُلِلَّهِ عَلَي مَا هَدَانَا وَلَهُ الشُّكْرُ عَلَي مَا أَوْلانَا»؛ خدای متعال را شاکریم که توفیق یک ماه عبادت و روزه داری را به ما عطا کرد و در حالی به استقبال این عید بزرگ و فرخنده می رویم که امیدواریم خروج ما از این ماه پر فیض و برکت، مقارن با خروج از تمامی گناهان باشد.
ضمن تبریک این عید بزرگ، از درگاه خداوند متعال رحمت واسعه الهی و نعمت سلامتی و تندرستی را برای آحاد ملت ایران و ملت‌های مسلمان جهان به ویژه مردم مظلوم فلسطین خواستارم.