تاکید حضرت آیت الله علوی گرگانی بر تولید فیلم و برنامه هایی درباره عالم برزخ

شناسه خبر : 107455

1400/03/05

تعداد بازدید : 21

تاکید حضرت آیت الله علوی گرگانی بر تولید فیلم و برنامه هایی درباره عالم برزخ
حضرت آیت الله علوی گرگانی با تقدیر از عوامل تولیدکننده برنامه «زندگی پس از زندگی» خاطرنشان کردند: اقدام شما در تولید این برنامه که درباره واقعیت‌های عالم برزخ است شایسته تقدیر و بسیار خوب است، تلاش کنیم اعتقادات را قوی کنیم.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه های علمیه خواهران، حضرت آیت الله علوی گرگانی در دیدار مدیر شبکه چهار صداوسیما و تهیه‌کننده برنامه «زندگی پس از زندگی» که در دفتر معظم له برگزار شد، با اشاره به آیه‌ای از قرآن کریم اظهار داشتند: در این آیه شریفه آمده است که عالم برزخ وجود دارد و عالم واقعی است.

ایشان افزودند: باید مردم را نسبت به عالم برزخ آشنا کنیم، "برزخ" عالمی است میان دنیا و آخرت که همه‌چیز در این عالم وجود دارد، خداوند نمونه‌هایی از آخرت را در عالم برزخ قرار داده است.

معظم له عنوان کردند: باید جامعه را به‌گونه‌ای هدایت کنیم که بدانند پس از مرگ عالم دیگری وجود دارد و بر اساس آن عمل نمایند.

حضرت آیت الله علوی گرگانی با اشاره به ساخت برنامه ها و فیلم‌های مذهبی تصریح کردند: فیلم امام علی(ع) و حضرت یوسف(ع) بسیار زیبا و اثربخش بود لذا باید با تولید فیلم و برنامه هایی  درباره عالم برزخ جامعه را با آن عالم و وظایف مردم نسبت به آن آشنا کرده و آگاه شوند.

معظم له: با تقدیر از عوامل تولیدکننده برنامه «زندگی پس از زندگی» خاطرنشان کردند: اقدام شما در تولید این برنامه که درباره واقعیت‌های عالم برزخ است شایسته تقدیر و بسیار خوب است، تلاش کنیم اعتقادات را قوی کنیم.