مدیر حوزه علمیه برادران همدان:

اقتدار نظام به برکت اسلام و رای مردم است

شناسه خبر : 107618

1400/03/17

تعداد بازدید : 11

اقتدار نظام به برکت اسلام و رای مردم است
مدیر حوزه علمیه برادران همدان گفت: اقتدار نظام به برکت اسلام و رای مردم است از این‌رو دشمنان نظام با ایجاد شبهه و تضعیف سطح حضور مردم در انتخابات، سعی در زمین گیر کردن انقلاب ما دارند.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه های علمیه خواهران، حجت الاسلام و المسلمین زارعی، در نشست بصیرتی که در فضای مجازی با موضوع "حضور مردم؛ استحکام پایه های امنیت و اقتدار کشور"، ویژه طلاب مدرسه علمیه ریحانه النبی(س) سنندج برگزار شد، گفت: دشمنان نظام تلاش می کنند انقلاب ما را در تمام عرصه های مختلف تضعیف کنند.

وی تاکید کرد: یکی از عرصه هایی که از اول انقلاب تاکنون سعی در تضعیف آن دارند، کمرنگ کردن حضور مردم در عرصه های مختلف نظام بوده است و این مسئله خودش را در انتخابات نشان می‌دهد.

مدیر حوزه علمیه برادران همدان، با اشاره به اینکه یکی از ویژگی‌های بارز انقلاب اسلامی، پویایی و اقتدار آن است، ادامه داد: ملت ایران با بصیرتی که دارند، هیچ‌گاه فراموش نخواهند کرد که دشمنی استکبار با نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بر سر مکتب و حکومت اسلامی بوده، در واقع مبانی نظام ما با مبانی نظام سلطه در تعارض و تناقض است.

وی افزود: برای رسیدن به آرمانهای مقدس اسلامی، باید قدرتمند بوده و قدرت بازدارنده داشته باشیم، باید توان موشکی داشته باشیم، دشمن چون می‌بیند جمهوری اسلامی ایران با تمام توان در این عرصه قدم بر می‌دارد، تمام تلاشش را به کار می‌گیرد برای اینکه نظام را زمین‌گیر کند و با کم کردن سطح حضور مردم در انتخابات  و با ایجاد شبهات مختلف سعی دارد که  مشارکت حداکثری اتفاق نیفتد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: انتخاب ما باید انتخاب درستی باشد، اگر ما بتوانیم دولتی جوان و انقلابی و حزب الهی سرکار بیاوریم، مهمترین قدم را برداشته ایم. در انتخابات شرکت کنیم و با امید بر سر کار آمدن یک دولت انقلابی که با نگاه به ظرفیت های داخلی سعی در شکوفایی این انقلاب داشته باشد، پای صندوق های رای حضور حداکثری داشته باشیم.