آیت الله مقتدایی:

حضور حداکثری مردم در انتخابات، ضامن عزت و قدرت اسلام و آبروی نظام اسلامی است

شناسه خبر : 107910

1400/03/15

تعداد بازدید : 33

حضور حداکثری مردم در انتخابات، ضامن عزت و قدرت اسلام و آبروی نظام اسلامی است
رئیس شورای سیاستگذاری حوزه های علمیه خواهران، عزت و قدرت اسلام و آبروی نظام را شرکت حداکثری مردم پای صندوق های رای عنوان کرد و گفت: ما باید خودمان مقید به حضور باشیم و دیگران را نیز توصیه به حضور کنیم، تا ان‌شاءالله شاهد برگزاری یک انتخابات باشکوه همچون گذشته باشیم.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه های علمیه خواهران، آیت الله مرتضی مقتدایی بعد از جلسه درس خود در بیت امام خمینی(ره) در قم، با اشاره به انتخابات پیش رو و تهمت‌ها و صحبت های ناروایی که به نیت دلسرد کردن مردم نسبت به انتخابات در فضای مجازی منتشر می شود، اظهار داشت: این برنامه ها با هدف این که مردم پای صندوق های رأی حاضر نشوند از سوی دشمنان طراحی می شود و ما باید نسبت به این موضوع متوجه و بیدار باشیم.

وی افزود: دشمنان میدانند، اقتدار و قدرت کشور جمهوری اسلامی ایران، همین حضور و حمایت های مردم است و اگر اتفاقی بیفتد که معلوم شود مردم طرفدار انقلاب و نظام نیستند، ضربه بزرگی به نظام وارد می شود و دشمن نیز همین را می خواهد که آبروی نظام از بین برود و بگویند مردم دیگر علاقه ای به نظام جمهوری اسلامی ندارند؛ لذا تلاش می کنند مردم را نسبت به حضور در انتخابات دلسرد کنند.

رئیس شورای سیاستگذاری حوزه های علمیه خواهران ادامه داد: همه مطالبی که از سوی دشمنان نظام در فضای مجازی منتشر می شود در این راستا است که می خواهند نظام اسلامی را ناکارآمد نشان دهند و بگویند نظام اسلامی ایران به روز نیست و عقب مانده است و مردم را از حمایت از این نظام منصرف کنند.

وی با بیان این که حضور در انتخابات و توصیه به حضور همان گونه که امام راحل بزرگوار و رهبر معظم انقلاب نسبت به آن تاکید می کنند، وظیفه ماست، خاطرنشان کرد: برادران و خواهران روحانی و طلبه باید توجیه کنند مردم را که به دروغ ها و تهمت ها گوش نکنند و حضور حداکثری در انتخابات داشته باشند.

آیت الله مقتدایی، عزت و قدرت اسلام و آبروی نظام را شرکت حداکثری مردم پای صندوق های رای عنوان کرد و گفت: ما باید خودمان مقید به حضور باشیم و دیگران را نیز توصیه به حضور کنیم، تا ان‌شاءالله شاهد برگزاری یک انتخابات باشکوه همچون گذشته باشیم.

وی با تأکید بر این که به تهمت ها و سخنان ناروایی که در فضای مجازی نسبت به انتخابات و شورای نگهبان زده می‌شود باید پاسخ داد، بیان داشت: بسیاری از این سخنان واقعیت ندارد و هدف دشمنان بردن آبروی نظام است، ما باید متوجه این موارد باشیم و فریب دشمن را نخوریم.

رئیس شورای سیاستگذاری حوزه های علمیه خواهران، اطاعت از رهبر معظم انقلاب و مطالبات و فرمایشان ایشان را وظیفه همگانی دانست و افزود: همه وظیفه داریم از رهبری تبعیت کنیم و تلاشمان این باشد که هیچ گاه از خط امام و رهبری منحرف نشویم.

وی در پایان حضور حداکثری در انتخابات را ضروری دانست و اظهار داشت: حالا که ما شناختیم بعد از امام خمینی(ره)، خداوند رهبری حکیم و مدبر به ما عنایت کرده که با پشتوانه علمی و دینی کار می کند، باید از ایشان حمایت کنیم و با عمل به فرامین رهبری در انتخابات حضور حداکثری و پرشور داشته باشیم.