هادی سیاسی سپاه نینوای استان گلستان:

برنامه‌های کاندیدای اصلح، مخالف سیاست‌های دشمنان انقلاب اسلامی باشد

شناسه خبر : 107969

1400/03/17

تعداد بازدید : 15

برنامه‌های کاندیدای اصلح، مخالف سیاست‌های دشمنان انقلاب اسلامی باشد
حجت الاسلام والمسلمین سید یحیی موسوی، هادی سیاسی سپاه نینوا فاضل‌آباد استان گلستان، گفت: در انتخاب اصلح با در نظر گرفتن برنامه نامزدهای انتخاباتی، فردی را انتخاب کنید که برنامه های او مخالف سیاست های دشمنان انقلاب اسلامی باشد.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه های علمیه خواهران، حجت الاسلام والمسلمین سید یحیی موسوی، در جمع طلاب مدرسه علمیه خاتم الاوصیاء(عج) شهر فاضل آباد، با بیان اینکه پناه بردن به تعالیم و دستورات قرآنی می تواند انسان را از سرگشتگی و حیرانی نجات بخشد، افزود: برخی از آیات قرآنی بر مسائل حکومتی پرداخته و راهگشای خوبی برای انتخاب اصلح است.

وی اذعان‌ کرد: بحث انتخابات همان بحث معروف است که دشمن سعی در کمرنگ‌شدن و بی‌تفاوتی مردم نسبت به این معروف مهم دارد، پس یکی از وظایف ما علاوه بر بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی پس از پیروزی انقلاب، تشویق و ترغیب دیگران به حضور حداکثری در انتخابات حتی به صورت دعوت چهره به چهره هست.

هادی سیاسی سپاه نینوا، اشاره‌کرد: شکر نعمت، افزایش نعمت را در پی دارد و یکی از مصادیق عملی شکر نعمت، شرکت در انتخابات و انتخاب اصلح است.

حجت الاسلام والمسلیمن موسوی با استناد به این سخن از امام راحل که فرمودند: «هرگاه در کشور نیکی و رشد و تعالی رخ دهد، دشمن ناراحت و غصه دار خواهد شد و بالعکس هرگاه درگیری داخلی و سرگردانی حکم فرما شود، دشمنان انقلاب اسلامی غرق در شادی خواهند شد»، اضافه کرد: در انتخاب اصلح با در نظر گرفتن برنامه نامزدهای انتخاباتی، فردی را انتخاب کنید که برنامه های او مخالف سیاست های دشمنان انقلاب اسلامی باشد.

وی اذعان‌ کرد: وعده‌ها و سخنان امام راحل مبنی بر نابودی اسرائیل به بار نشسته و دیری نمی‌پاید که اسرائیل در حصاری که دور خود کشیده نابود شود.

هادی سیاسی سپاه نینوای استان گلستان، در پایان خاطرنشان‌ کرد: کار برای خداوند علاوه بر درجات معنوی، محبوبیت دنیوی را به دنبال دارد که این نکته مهم را می‌توان از مراسم تشییع پیکر بی نظیری مانند تشییع پیکر مطهر امام خمینی(ره) در زمانی که رسانه‌ها و امکانات رفت و آمد بسیار کم بود و تشییع پیکر آیت الله بهجت و سردار سلیمانی متوجه شد.