با حضور رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان اردکان؛

اهمیت حضور حداکثری و انتخاب اصلح در انتخابات پیش رو بررسی شد

شناسه خبر : 107975

1400/03/17

تعداد بازدید : 14

اهمیت حضور حداکثری و انتخاب اصلح در انتخابات پیش رو بررسی شد
اهمیت حضور حداکثری و انتخاب اصلح در انتخابات پیش رو، با حضور رئیس سازمان تبلیغات اسلامی اردکان و جمعی از مبلغان این شهر بررسی شد.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه های علمیه خواهران، حجت الاسلام و المسلمین حسین حیدریان، در نشست مبلغان شهرستان اردکان که در مرکز تخصصی فقه و اصول فاطمه الزهرا(سلام الله علیها) اردکان یزد برگزار شد، الگوگیری از زندگی بنیان‌گذار جمهوری اسلامی را برای اقشار مختلف جامعه لازم دانست و گفت: باید روحانیت، اهمیت شناخت سبک و سیره امام راحل(ره) در مقاطع گوناگون زندگی را اعم از نوجوانی، جوانی و پیری برای مردم تبیین کند.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی اردکان، بررسی و تحلیل رفتار و منش امام خمینی (رحمه الله علیه) در عرصه‌های مختلف علمی، اخلاقی، سیاسی، اقتصادی، بین المللی و ... را نیاز ضروری مبلغین و مبلغات خواند و تأکید کرد: تشریح این موضوع از وظایف جامعه روحانیت بوده و تلاش در این راه نیاز نسل امروز است.

وی با اشاره به اهمیت انتخابات پیش رو تصریح کرد: نظام انقلاب اسلامی توانست با رهبری مدیر و مدبری چون امام خمینی(رحمه الله علیه) به پشتوانه نیروی ایمان و همراهی ملت مسلمان، دشمنان دین و اسلام را مأیوس  کند و به لطف خدا، همت و تلاش دلسوزان دین و انقلاب باز هم شاهد همراهی ملت در انتخابات ریاست جمهوری خواهیم بود.

در این جلسه، مبلغین با ارائه راه‌کارهایی، محوریت وصیت‌نامه امام برای ایجاد انگیزه و پررنگ کردن شور انتخاباتی، پاسخگویی به شبهات انتخاباتی، مطرح کردن خدمات چهار ساله انقلاب، عدم تخریب کاندیداها، مخاطب‌شناسی، تبلیغ نیابتی، توسلات قوی و بهره‌گیری از احساسات دینی و ملی را در کنار سایر تلاش‌های تبلیغاتی، برای برپایی انتخاباتی سالم و پرشور ارائه دادند.