مبلغ حوزه در جمع طلاب مرکز تخصصی الزهرا(س) بیان داشت؛

امنیت کشور متضمن حضور حداکثری مردم در انتخابات است

شناسه خبر : 108059

1400/03/18

تعداد بازدید : 13

امنیت کشور متضمن حضور حداکثری مردم در انتخابات است
مبلغ حوزه علمیه خواهران، با اشاره به هراس دشمنان نظام از حضور و پشتوانه مردم، تاکید کرد: برگزاری پرشور انتخابات و حضور همگانی مردم در پای صندوق‌های رأی، تضمین کننده امنیت کشور خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه های علمیه خواهران، خانم مریم بابامحمدی، در نشستی که به مناسبت شهادت امام صادق(ع) در جمع طلاب مرکز تخصصی الزهرا(س) قروه برگزار شد، در سخنانی گفت: یکی از کمالات خداوند متعال، فیاضیت است یعنی به هر موجودی، هر مقدار از وجود و کمال‌ را، که‌ مستحق‌ آن‌ است‌ عطا می‌کند و او را به‌ منزل‌ مقصودش‌ می‌رساند.

وی تاکید کرد: خداوند از طریق‌ هدایت‌ عامه‌اش، انسان را به‌ کمال‌ نهایی‌اش‌ که سعادت است، رهبری‌ می‌کند.

مبلغ حوزه، عقل را ابزار هدایت انسانها عنوان و تصریح کرد: عقل برای هدایت انسان کافی نیست، زیرا عقل انسان از توانایی درک بسیاری از امور ناتوان است، از این رو خداوند متعال پیامبران را برانگیخت‌ ‌ و آنان را مأمور ساخت‌ تاپیام ها و تعالیمش‌ را ابلاغ کنند.

وی در خصوص عصر امام صادق(ع) بیان داشت: عصر امام صادق(ع) از بحرانی ترین ادوار تاریخ است، عصری که کوچکترین کم کاری یا عدم بیداری و تحرک پاسدار راستین اسلام یعنی امام(ع)، موجب نابودی دین و پوسیدگی تعلیمات حیاتبخش اسلام، هم از درون و هم از بیرون می شد. در این دوران 
تکیه اصلی امام صادق(ع) بیان اندیشه اسلام بود.

این فعال فرهنگی، با دعوت همگانی از حاضرین، برای شرکت در انتخابات گفت: برگزاری پرشور انتخابات و حضور همگانی مردم در پای صندوق‌های رأی، تضمین کننده امنیت کشور خواهد بود، زیرا دشمنان از پشتوانه مردمی نظام بیش از امکانات تسلیحاتی آن هراس دارند.