مدیر حوزه علمیه خواهران گیلان:

راه‌حل مشکلات امروز، در درون صندوق‌های رأی قرار دارد

شناسه خبر : 108536

1400/03/27

تعداد بازدید : 44

راه‌حل مشکلات امروز، در درون صندوق‌های رأی قرار دارد
مدیر حوزه علمیه خواهران گیلان، در آستانه روز انتخابات گفت: بی تردید راه‌حل مشکلاتی که امروز دچار آن شده‌ایم، در درون صندوق‌های رأی قرار دارد.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه‌های علمیه خواهران حجت‌الاسلام و المسلمین مرتضی حبیبی، در آستانه انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری، ضمن صدور پیامی به مردم گیلان، بیان داشت: تردیدی نیست که موضوعات متعددی وجود دارد که خاطر شریفتان بویژه اقشار کم برخوردار را مکدر کرده است؛ اما پیشینه درخشان گیلانیان حکایت از آن دارد که این مردمان نجیب در برهه‌های حساس تصمیمات هوشمندانه‌ای اتخاذ کرده‌اند.

وی در این پیام، با اشاره به کارنامه پرافتخار گیلان در دفاع مقدس خاطرنشان کرد: تقدیم بیش‌از هشت‌هزار شهید، خلق حماسه هشت‌ دی و دهها مورد دیگر از افتخارات غرورانگیز، کارنامه شما مردم دیار میرزاکوچک خان را درخشان و غبطه برانگیز نموده است و انتظار آن‌ است که با درک حساسیت موضوع انتخابات و تفکیک صحیح مسائل و ریشه‌یابی درست آنها، قضاوتی شایسته و تصمیمی بایسته اتخاذ کنیم.

مدیر حوزه علمیه خواهران گیلان در ادامه افزود: بی تردید راه‌حل مشکلاتی که امروز دچار آن شده‌ایم، در درون صندوق‌های رأی قرار دارد؛ از اینرو حوزه علمیه خواهران استان گیلان ضمن تاکید بر حساسیت اصل انتخابات و گزینش فرد اصلح، از همگان برای خلق حماسه جدید و لبیک به ندای مقام عظمای ولایت دعوت بعمل می‌آورد.