معاون فرهنگی مدرسه علمیه صومعه‌سرا خبرداد:

حضور فعال مبلغان خواهر گیلانی به منظور دعوت مردم به مشارکت حداکثری و انتخاب اصلح

شناسه خبر : 108567

1400/03/27

تعداد بازدید : 44

حضور فعال مبلغان خواهر گیلانی به منظور دعوت مردم به مشارکت حداکثری و انتخاب اصلح
معاون فرهنگی مدرسه علمیه فاطمیه صومعه‌سرا در گیلان گفت: مبلغان فعالیت چشگیری به منظور ترغیب مردم شهرستان به حضور حداکثری در انتخابات و انتخاب اصلح دارند.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه های علمیه خواهران، خانم رجبی در گفتگویی با اشاره به اهمیت فعالیت در زمینه جذب مشارکت حداکثری در انتخابات گفت: با توجه به قرار گرفتن در آستانه انتخابات حساس 1400، این مدرسه حسب تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر دعوت همگان به شرکت در انتخابات، اقدام به اعزام مبلغان به نقاط مختلف شهرستان کرد.

معاون فرهنگی مدرسه علمیه فاطمیه صومعه‌سرا افزود: قوام کشور و حفظ امنیت آن، وابسته به نظام جمهوری اسلامی است و انتخابات در تحقق جمهوریت آن نقش اساسی دارد؛ لذا لزوم مشارکت حداکثری و به دنبال آن انتخاب اصلح بسیار حائز اهمیت است.

خانم رجبی در ادامه افزود: در این راستا مبلغان مدرسه فاطمیه در حرکتی جهادی از بخش‌های شهری تا روستایی و حتی در کنار شالیزارهای برنج در جمع بانوان صومعه‌سرایی قرار گرفته و لزوم حضور همگان در این انتخابات را یادآور شده و ایشان را به انتخاب دقیق و جامع در راستای شخص اصلح دعوت کردند.

وی در پایان گفت: انتخابات در طول این چهل سال انقلاب همواره نقطه عطفی در جمهوری اسلامی محسوب شده و اتفاقات بسیاری را رقم زده است؛ لذا انتخاب اصلح در وقوع رویدادهای سرنوشت‌ساز و تاریخی در آینده ایران اسلامی تاثیر بسزایی دارد.