مدیر مدرسه علمیه فاطمه الزهراء(س) بندرترکمن:

حضور حداکثری مردم در انتخابات، وظیفه‌ای الهی، ملی و انسانی است

شناسه خبر : 108606

1400/03/27

تعداد بازدید : 23

حضور حداکثری مردم در انتخابات، وظیفه‌ای الهی، ملی و انسانی است
مدیر مدرسه علمیه فاطمه الزهراء(س) بندرترکمن، با اشاره به بیانات حضرت امام خمینی(ره)، پیاده‌سازی آرمان‌های اسلام را در سایه استقرار نظام اسلامی، با مشارکت حداکثری مردم میسر دانست و افزود: حضور حداکثری مردم در انتخابات، وظیفه‌ای الهی، ملی و انسانی است.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه‌ای حوزه‌های علمیه خواهران، خانم خدیجه قانعی‌زارع در نشست بصیرتی پیرامون "انتخابات و شاخصه‌های انتخاب اصلح" در جمع بانوان روستای آقسین‌تپه بندرترکمن بیان کرد: انتخابات مظهر و تجلی‌گاه اراده و دخالت مردم در تعیین سرنوشت‌شان است.

وی با اشاره به بیانات حضرت امام خمینی(رحمه‌الله)، پیاده‌سازی آرمان‌های اسلام را در سایه استقرار نظام اسلامی، با مشارکت حداکثری مردم میسر دانست و افزود: حضور حداکثری مردم در انتخابات، وظیفه‌ای الهی، ملی و انسانی است.

مدیر مدرسه علمیه فاطمه الزهراء(سلام الله علیها) بندرترکمن با استناد به بیانات مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) اضافه کرد: انتخابات یکی از صحنه‌های مهم همبستگی است، زیرا می‌تواند عرصه ظهور و بروز وحدت و زمینه‌ساز نشاط و پیشرفت جامعه باشد.

قانعی زارع، انتخابات را فرصتی برای تقویت اقتدار ملی برشمرد و افزود: انتخابات پرشور از جانب مردم می‌تواند روز نوینی را برای خود رقم بزنند.

وی گفت: پاسداری از نظام، خدمت به مردم، گسترش عدالت، ترویج دین و اخلاق و ... از وظایف ریاست جمهوری است.

مدرس این مدرسه، هر رای و انتخاب هوشمندانه مردم را موثر در سرنوشت کشور دانست و خاطرنشان کرد: برای انتخاب هوشمندانه باید با شناختن معیارها و مشورت، افرادی را برگزینید که اهل ایستادگی، مرد عمل و مدبر باشد.