مبلغ مدرسه علمیه کوثر آباده در استان فارس:

شور انتخاباتی بانوی طلبه آباده ای، زنگ بیش از 250 خانه را به صدا درآورد

شناسه خبر : 108614

1400/03/28

تعداد بازدید : 73

شور انتخاباتی بانوی طلبه آباده ای، زنگ بیش از 250 خانه را به صدا درآورد
طلبه مدرسه علمیه کوثر آباده در استان فارس گفت: جهت مشارکت حداکثری و گرم کردن تنور انتخابات به درب بیش از 250 خانه رفته و تبلیغ چهره به چهره داشتم.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه های علمیه خواهران؛ خانم عذرا فرخی، مبلغ مدرسه علمیه کوثر آباده گفت: برای ایجاد شور انتخاباتی و مشارکت حداکثری شهروندان در انتخابات 1400، فارغ از جهت گیری های سیاسی و بدون تبلیغ کاندیدای خاصی، درب بیش از 250 خانه، در قالب اجرای طرح لبیک و تبلیغ چهره به چهره زده شد.

وی افزود: هدف ما فارغ از هر گونه نگرش جناحی و گروهی بود و فقط میخواستیم زمینه حضور بیشتر مردم در انتخابات به ویژه بانوان را فراهم کنیم. اینکار با همراهی دخترم مهدیه که او نیز طلبه هست و کمک دو نفر از دوستان، موفق شدیم تنها در یک روز درب خانه 115 منزل رفته و تبلیغ چهره به چهره داشته باشیم.

مبلغ مدرسه علمیه کوثر آباده اظهار داشت: تهیه بسته های پذیرایی و بهداشتی مزین به عکس سردار دل ها و جمله «میدان جنگ، با ما بود و میدان انتخاب با شما» و توزیع آن ها میان مردم و برگزاری سه پاتوق روشنگری با محوریت انتخابات 1400 در مسجد و هیات محله از جمله برنامه ها بود.