پیام تبریک آیت‌الله محمود رجبی به رهبر معظم انقلاب

شناسه خبر : 108649

1400/03/29

تعداد بازدید : 23

پیام تبریک آیت‌الله محمود رجبی به رهبر معظم انقلاب
آیت‌الله محمود رجبی حماسۀ حضور مردم در انتخابات ۲۸ خرداد۱۴۰۰ را به رهبر معظم انقلاب تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه های علمیه خواهران، متن پیام تبریک آیت‌الله محمود رجبی رئیس موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی و عضو شورای عالی حوزه های علمیه  به رهبر معظم انقلاب به مناسبت حماسۀ حضور مردم در انتخابات ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

محضر مبارک حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای دامت برکاته

سلام علیکم و رحمة الله

با تقدیم تحیات وافره و ارادات خالصانه، اکنون و در آغاز گام دوم انقلاب اسلامی و دههٔپنجم استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، مردم عزیز و غیور ایران اسلامی با لبیک به ندای مقتدای خویش، در پرتو رهنمودهای حکیمانۀحضرتعالی بار دیگر  حماسه‌ای کم‌نظیر آفریدند.

این ملت بصیر و انقلابی علی‌رغم مشکلات و نارضایتی‌های داخلی و توطئه‌های بی‌سابقهٔدشمنان با حضور پرشور خود در پای صندوق‌های رأی، دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی را ناامید و تلاشی نوین در راستای آرمان‌های امام (ره) و انقلاب و تحقق ایران اسلامی قوی آغاز کردند.

اینجانب ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت علی بن موسی الرضا (ع)، این حماسهٔبزرگ را خدمت حضرت بقیة الله الأعظم (ارواحنا لتراب مقدمه الفداء) و حضرت مستطاب عالی تبریک عرض می‌نمایم.

ان‌شاءالله در سایه توجهات امام زمان (عج) و ارشادات مدبرانه رهبر حکیم انقلاب اسلامی و به برکت این اقدام پر خیر ملت ایران، با تشکیل دولت جوان انقلابی، نظام اسلامی عزیز با جهشی شایستۀ این ملت بزرگ هرچه بیشتر به تمدن نوین اسلامی نزدیک و نزدیک‌تر گردد.

مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره)

محمود رجبی   ۱۴۰۰/۳/۲۹