معاون آموزش حوزه علمیه خواهران استان مرکزی خبرداد؛

ارزیابی متقاضیان تدریس مدارس علمیه خواهران استان مرکزی برگزار شد

شناسه خبر : 109620

1400/04/27

تعداد بازدید : 25

ارزیابی متقاضیان تدریس مدارس علمیه خواهران استان مرکزی برگزار شد
معاون آموزش حوزه علمیه خواهران استان مرکزی گفت: جلسه ارزیابی متقاضیان تدریس مدارس علمیه خواهران استان در شهر اراک برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه های علمیه خواهران، خانم ملیحه وکیلی، در گفتگویی اظهار داشت: به منظور ارزیابی متقاضیان تدریس در مدارس علمیه خواهران برای سال تحصیلی 1400-1401 ، جلسه ارزیابی متقاضیان تدریس، با حضور اساتید ارزیاب حجج الاسلام و المسلمین عادل خجسته پور و اسدالله محمودی، در مدیریت حوزه علمیه خواهران استان مرکزی برگزار شد.

وی اضافه کرد: جذب اساتید به صورت سالانه انجام می شود و مدیران مدارس با توجه به برنامه آموزشی دو نیمسال تحصیلی، ظرفیت مورد نیاز خود را به مدیریت استان مرکزی اعلام می‌کنند که امسال برای اولین بار طی فراخوانی عمومی، از کلیه فارغ التحصیلان سطح سه در استان مرکزی جهت ثبت نام، دعوت بعمل آمد که پس از ثبت نام متقاضیان تدریس و بررسی شرایط عمومی و اختصاصی، از تعداد 70 نفر ثبت نام کننده، 50نفر واجد شرایط بوده‌اند.

خانم وکیلی با بیان این که این ارزیابی به مدت چهار روز از تاریخ 26 تیر آغاز شد و تا 28 همین ماه ادامه دارد، عنوان کرد: متقاضیان تدریس، در گرایش فقه و اصول، عقاید و کلام، ادبیات عرب، فلسفه و منطق، تاریخ، اخلاق، زن در اسلام مورد ارزیابی قرار گرفتند.