معاون مطالعات فرهنگی مرکز پژوهش‌های مجلس:

پیوست خانواده تمام طرح‌های مجلس در حوزه خواهران تدوین شود

شناسه خبر : 109684

1400/04/28

تعداد بازدید : 71

پیوست خانواده تمام طرح‌های مجلس در حوزه خواهران تدوین شود
معاون مطالعات فرهنگی مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی با اشاره به تمرکز حوزه‌های علمیه خواهران بر موضوعات زن و خانواده گفت: در حال پیگیری هستیم تا پیوست خانواده تمام طرح‌های مجلس در حوزه‌های علمیه خواهران تدوین شود.
به گزارش پایگاه خبری و رسانه‌ای حوزه‌های علمیه خواهران دکتر مسعود فیاضی در دیدار با مسئولان مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران با تقدیر از فعالیت‌های انجام‌گرفته در حوزه‌های علمیه خواهران افزود: این مرکز می‌تواند به مرجع انحصاری مباحث محتوایی زن و خانواده تبدیل شود.
وی با اشاره به اینکه حوزه‌های علمیه خواهران در طرح‌های عملیاتی مختلفی می‌توانند به یاری حاکمیت بپردازند، اضافه کرد: مسائل فناوری اطلاعات،‌ رسانه و فضای مجازی از جمله حیطه‌هایی است که مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران با داشتن مزیت‌های نسبی در زیرساخت، خدمات پایه، خدمات کاربردی و تولید محتوا می‌تواند به خوبی به ایفای نقش بپردازد.
دکتر فیاضی همچنین از آمادگی معاونت مطالعات فرهنگی مرکز پژوهش‌های مجلس جهت همکاری با مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران در اصلاح و تدوین قوانین مجلس و پیشبرد سایر زمینه‌های نقش‌آفرینی حوزه‌های علمیه خواهران خبر داد.