در ششمین روز از هفته عفاف و حجاب و با عنوان "حیا و عفت، میثاق با شهیدان" صورت گرفت؛

دیدار سرپرست حوزه علمیه خواهران استان قم با خانواده شهید پورحسین

شناسه خبر : 109693

1400/04/27

تعداد بازدید : 25

دیدار سرپرست حوزه علمیه خواهران استان قم با خانواده شهید پورحسین
در ششمین روز از هفته عفاف و حجاب و با عنوان "حیا و عفت، میثاق با شهیدان"، سرپرست حوزه علمیه خواهران استان قم به همراه جمعی از کادر مدیریت استان، به دیدار خانواده شهید پورحسین رفتند.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه های علمیه خواهران، سرپرست حوزه علمیه خواهران استان قم، همزمان با ششمین روز از هفته عفاف و حجاب و با عنوان "حیا و عفت، میثاق با شهیدان"، به همراه جمعی از کادر مدیریت استان قم، به دیدار خانواده شهید پورحسین رفتند.

در این دیدار خانم عزیزاللهی، سرپرست حوزه علمیه خواهران استان قم، ضمن تاکید بر زنده نگه داشتن نام و یاد شهدا و تکریم خانواده های آنان، احترام جامعه نسبت به خانواده‌های معزز شهدا را نشان‌دهنده پایبندی به ارزش‌های ملی و مذهبی دانست.

معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان قم، هدف از این دیدار را تکریم خانواده شهدا و نیز در راستای سلسله برنامه های کنگره شهدا عنوان کرد و افزود: در این دیدار، خانم پورحسین که از همکاران پژوهش در مدیریت استان قم هستند، به نقل خاطراتی از پدر بزرگوار شهیدشان پرداختند و مسلما روایت زندگی خانواده مکرم و شهدای گرانقدر، درس بزرگی برای همگان بویژه نسل جوان و نوجوان است.

خانم نیکزاد تصریح کرد: در این دیدار، تعدادی از دختران نوجوان هم حضور داشتند که با سیره این شهید والامقام آشنا شدندکه به نوعی وجهه الگوگرفتن از شهدا برایشان داشت.