معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان فارس خبر داد:

تفاهم نامه همکاری میان حوزه علمیه خواهران استان فارس و بنیاد آیت الله حائری(ره) امضاء شد

شناسه خبر : 109815

1400/04/29

تعداد بازدید : 52

تفاهم نامه همکاری میان حوزه علمیه خواهران استان فارس و بنیاد آیت الله حائری(ره) امضاء شد
معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان فارس، از امضاء تفاهم نامه همکاری میان حوزه علمیه خواهران استان فارس و بنیاد آیت الله حائری(ره) خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه های علمیه خواهران، خانم لیلا بهرامی شاد، از انعقاد تفاهم نامه همکاری حوزه علمیه خواهران استان فارس و بنیاد علوم انسانی و اسلامی آیت الله حائری شیرازی(ره) خبر داد و گفت: با توجه به ژرفای اندیشه های متفکران حوزوی خطه فارس و ظرفیت حوزه علمیه خواهران استان فارس در گسترش این اندیشه ها در راستای اعتلای همه جانبه و نیز با هدف ایجاد مشارکت و بهره گیری از توانایی های علمی، فرهنگی، آموزشی و تحقیقاتی، این تفاهم نامه منعقد و به امضاء حجت الاسلام و المسلمین عبدالرضا محمودی، مدیر حوزه علمیه خواهران استان فارس و دکتر محمد هادی ایمانیه، رئیس بنیاد آیت اله حائری(ره) رسید.

وی افزود: هدف از انعقاد این تفاهم نامه، ایجاد و توسعه همکاری های علمی _ پژوهشی، آموزشی و فرهنگی، با استفاده از کلیه منابع تخصصی، نیروی انسانی، بانک های اطلاعاتی طرفین است و به طور کلی ترویج افکار مرحوم حضرت آیت الله حائری شیرازی(ره) در حوزه های علوم انسانی و تربیت محقق مسلط بر اندیشه و منظومه فکری ایشان و تولید علوم اسلامی و انسانی می باشد.

برخی از مفاد تفاهم نامه به شرح ذیل است:

1- بهرمند شدن طرفین از امکانات مشترک یکدیگر از قبیل توان های فکری، تجربی، پژوهشی، کارگاهی، کتابخانه ای، فضای فیزیکی و فضاهای تحقیقاتی.

2- همکاری در برگزاری مشترک همایش های علمی، سمینارها، میزگردها و کارگاه های آموزشی مرتبط با حوزه فعالیت.

3-بهره مند شدن طرفین از امکانات فناوری اطلاعات، فضاهای مجازی و .... در راستای پیشبرد اهداف و ارائه خدمات بهینه و به روز به کاربران یکدیگر.