مسابقه از غدیر تا ظهور برگزار می‌شود

شناسه خبر : 109846

1400/04/30

تعداد بازدید : 93

مسابقه از غدیر تا ظهور برگزار می‌شود
مسابقه «از غدیر تا ظهور» به همت اداره فضای مجازی و رسانه اداره کل روابط عمومی و بین‌الملل حوزه های علمیه خواهران برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه های علمیه خواهران، اداره فضای مجازی و رسانه اداره کل روابط عمومی و بین‌الملل حوزه های علمیه خواهران، مسابقه «از غدیر تا ظهور» را در سه بخش نوشتاری(مقاله و دلنوشته)، چندرسانه‌ای(کلیپ و نماهنگ، مستند کوتاه و پادکست صوتی) و گرافیک(تصویرسازی، پوستر مفهومی و عکس نوشته) برگزار می کند.

«روز اکمال دین و اتمام نعمت»، «امامت از طلوع تا ظهور»، «غدیر مظهر وحدت و عزت اسلامی»، «غدیر اوج مطلوب همه رسالت‌ها»، «نقش آفرینی زنان در واقعه غدیر»، «غدیر و انقلاب اسلامی ایران» و «جایگاه زنان در خانواده غدیری»  موضوعات و محورهای محتوایی این مسابقه را تشکیل می دهند.

مهلت ارسال آثار به مسابقه «از غدیر تا ظهور» تا عید غدیر خم معین شده و علاقه مندان می توانند آثار خود را به آیدی @resanehshoدر پیام رسان ایتا ارسال نمایند.

زمان اعلام آثار برگزیده 13 مردادماه 1400 همزمان با روز مباهله خواهد بود و به 20 نفر از افراد برگزیده جوایز نفیس شامل 10 عدد نگین متبرک بارگاه منور امام حسین(ع) و 10 عدد نگین متبرک بارگاه منور حضرت فاطمه معصومه(س) اهدا خواهد شد.