اولین دوره تخصصی پاسخ به شبهات در هرمزگان برگزار می‌شود

مدیر حوزه علمیه خواهران هرمزگان گفت: اولین دوره تخصصی پاسخ به شبهات با عنوان" شبهه‌ شناسی‌ روش‌ پاسخ‌ و مواجهه" در هرمزگان برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه‌ای حوزه‌های علمیه خواهران/ هرمزگان، خانم راضیه سلطان عباسی ندوشن، مدیر حوزه علمیه خواهران هرمزگان، ضمن تبریک دهه کرامت، بیان کرد: اولین دوره تخصصی پاسخ به شبهات با عنوان" شبهه‌ شناسی‌ روش‌ پاسخ‌ و مواجهه( مسئله‌یابی، روش پاسخ‌گویی و شناخت جریان‌های تولیدکننده شبهه با رویکرد به شبهات قرآنی)" در روز ۲۷ و ۲۸ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ از ساعت ۸ صبح تا ۱۸ در مدیریت حوزه علمیه خواهران استان هرمزگان با حضور طلاب و مبلغین مدارس علمیه خواهران این استان برگزار می شود.

وی خاطر نشان کرد: این دوره کاربردی با تدریس استاد برجسته کشوری در حوزه پاسخ به شبهات، حجت الاسلام والمسلمین حکیمیان استاد حوزه و دانشگاه قم و نویسنده کتاب منطق شناخت شبهه برگزار می‌شود.

مدیر حوزه علمیه خواهران هرمزگان با اشاره به اینکه این دوره با هدف تربیت مبلغ در راستای پاسخگویی به شبهات برگزار می شود، ادامه داد: این دوره در مدیریت حوزه علمیه خواهران استان هرمزگان واقع در خیابان آیت الله غفاری، کوچه ۱۳ برگزار می‌شود.

وی در پایان با بیان اینکه به شرکت کنندگان در" دوره شبهه شناسی روش پاسخ و مواجهه" دو گواهی معتبر از سازمان تبلیغات و مدیریت حوزه علمیه خواهران استان هرمزگان اعطا خواهد شد، تاکید کرد: اختتامیه دوره پیرامون شبهه شناسی در باب حجاب و عفاف و بررسی طرح نور خواهد بود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha