شهید رئیسی نماد شجاعت و مقاومت بود

قاسمی با بیان این که شهید رئیسی نماد و اسوه تقوا، شجاعت، مقاومت و مهر و عطوفت و فداکاری و تلاش بی وقفه وی در جهت حل مشکلات مردم بی نظیر بود، گفت: اخلاص و ادب و تواضع این مرد بزرگ باید الگوی همه جوانمردان جهان شود.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه‌ای حوزه‌های علمیه خواهران، مژگان قاسمی امروز در مراسم گرامیداشت شهدای خدمت که در مدرسه علمیه الزهرا(س) شاهین‌دژ برگزار شد، اظهار کرد: رئیس جمهور شهید ما برای ما فقط رئیس جمهور نبود بلکه میوه دل، نور چشم و نقطه امید ما و مرد مبارزه و جهاد و کار شبانه روزی بود.

وی ادامه داد: شهید رئیسی نماد و اسوه تقوا، شجاعت، مقاومت و مهر و عطوفت و فداکاری بود. تلاش بی‌وقفه وی در جهت حل مشکلات مردم بی نظیر بود. اخلاص و ادب و تواضع این مرد بزرگ باید الگوی همه جوانمردان جهان شود.

معاون فرهنگی مدرسه علمیه خواهران شاهین‌دژ خاطرنشان کرد: شهید رئیسی لحظه‌ای از منویات ولی زمانش پا فراتر ننهاد و لحظه‌ای در جهت حل مشکلات کشور از پای ننشست. امیدواریم شهادت این مرد بزرگ و همراهانش بیش از پیش درخت انقلاب اسلامی ما را آبیاری کرده و کشورمان همچنان از مسیر پیشرفت باز نایستد.

وی گفت: وظیفه‌ای که هم اکنون به دوش همه مردم علی الخصوص طلاب می‌باشد این است که با جهاد تبیین و روشنگری مردم را به بصیرت دعوت کرده و انسان‌های صالح و شایسته و دلسوز و فداکار نظام و ولایت را به مردم بشناسانند که در این صورت است که تنها می‌توان بخشی از دین‌مان را به سید محرومان رئیس جمهور شهیدمان ادا کنیم.

قاسمی افزود: ما امروز وظیفه‌ای بس سنگین به دوش داریم باید تلاش کنیم تا مکر دشمنان نتواند نور بصیرت را در ملت ایران خاموش کند. مردم باید به گوش باشند انتخابی درست و با بصیرت می‌تواند ریل پیشرفت کشور را بیش از پیش به حرکت در آورد و این میسر نیست جز در سایه شناخت و انتخاب آگاهانه.

وی در پایان تصریح کرد: اگر می‌خواهیم برای شادی روح سید عزیزمان قدمی برداریم و اگر می‌خواهیم برای ولی فقیه‌مان سربازی کنیم باید یک انتخاب اصلح که مولفه‌های تقوا و ولایت‌مداری و شجاعت و عطوفت و فداکاری را داشته باشد داشته باشیم، انتخابی آگاهانه و با بصیرت فردی که مصداق کامل اشداء علی الکفار و رحماء بینهم باشد.

انتهای‌پیام/

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha