لشکر فاطمیون مصداقی از حرکت در جهت زمینه سازی ظهور
298559

مسئول شجره طیبه صالحین سپاه ناحیه مهدی‌شهر در مراسم بزرگداشت شهدای افغانستان در مدرسه علمیه فاطمیه(س) گفت: لشکر فاطمیون و شهدای افغانستان مصداقی از حرکت در جهت زمینه سازی ظهور هستند که این حرکت، نگاهی جهان شمول است و مرز نمیشناسد.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه های علمیه خواهران، مراسم بزرگداشت شهدای افغانستان در مدرسه علمیه فاطمیه(س) مهدی شهر استان سمنان برگزار شد.

در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین جوانمردی، ضمن ضروری دانستن حساسیت به مسائل سیاسی گفت: دو کشور ایران و افغانستان مشترکات زیادی از نظر فرهنگ، مرز، دین، عقیده و ...دارند و این مسئله اهمیت مناسبات دو کشور را دوچندان می کند.

وی افزود: دشمن می خواهد بین دو کشور ایران و افغانستان تنش و اختلاف ایجاد کند و در بین مردم ایجاد رعب و وحشت نماید. یکی از مصداق های آن، ترور های اخیر در حرم امام رضا(علیه السلام) است.

مسئول شجره طیبه صالحین سپاه ناحیه مهدی‌شهر اضافه کرد: همه حرکات ما باید در راستای زمینه سازی ظهور باشد و در راستای کسب رضایت خدا و اهل بیت(ع). خدا را باید شکر کرد در زمانی که آمریکا داعیه دار کفر و پلیدی است، ایران نماد بیرونی صلح و خوبی است.

وی تصریح کرد: لشکر فاطمیون و شهدای افغانستان، نمود بارز و نمونه ای از حرکات یکپارچه در جهت زمینه سازی ظهور است.

حجت الاسلام و المسلمین جوانمردی ضمن اشاره به صحبت های مقام معظم رهبری در مورد شهدای افغانستان گفت: در انقلاب و جنگ تحمیلی و در دفاع از حرم، پدرها و مادرها فرزندان خود را برای دفاع از حرم اهل بیت(ع) فرستاده اند، این شهدا رجحان دارند.

وی افزود: کسی که می خواهد زمینه ساز حکومت مهدوی باشد، نگاهی جهان شمول دارد و مرز نمی شناسد و همه مسلمانان را باید زیر پر و بال بگیرد و ما باید مراقب باشیم که دشمن نفوذ و ایجاد تفرقه نکند.

در پایان این مراسم شرکت کنندگان با طلاب اتباع مدرسه ابراز همدردی کردند.

برچسب‌ها