برگزاری پویش ملی "رای عزیز من" در آستانه انتخابات ریاست‌جمهوری

پویش ملی "رای عزیز من" به همت معاونت فرهنگی‌تبلیغی مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران کشور و همزمان با ایام انتخابات ریاست‌جمهوری برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه‌ای حوزه‌های علمیه خواهران کشور، پویش ملی "رای عزیز من" به همت معاونت فرهنگی‌تبلیغی مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران کشور و همزمان با ایام انتخابات ریاست‌جمهوری برگزار می‌شود. 

این پویش ویژه انتخابات تیرماه ۱۴۰۳ و با هدف دعوت از عموم مردم قهرمان و شهیدپرور ایران برای مشارکت گسترده در انتخابات ریاست‌جمهوری است.

پویش "رای عزیز من" با هدف تولید و نشر محتوای متنی در فضای مجازی و با نگاه ویژه به شاخص‌های انتخاب اصلح از نگاه مردم و ادای دِین به شهید آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی و خدمات دولتِ کارآمدِ ایشـان انجام می‌پذیرد. 

این پویش در قالب نگارش داستان کوتاه، ثبت تجربیات شخصی و روایت‌نویسی است، روش شرکت در مسابقه پرکردن فرم مشخصات فردی، ارسال کد به شماره همراه شما و تایید آن، ثبت محتوای آماده شده، عضویت در کانال پویش، بررسی داوران و کارشناسان محتوایی، انشار محتوای تایید شده در کانال و اطلاع‌رسانی برترین‌ها در کانال می‌باشد.

در صورتی که متن شرکت‌کنندگان شاخص‌های لازم را داشته و مورد تایید قرار بگیرد، در لیست انتشار قرار خواهد گرفت و در صورت تایید در صفحه https://azizeman1403.ir منتشر خواهد شد.

مزایای شرکت در پویش ملی "رای عزیز من"، انتشار گسترده‌ی تولیدات نگارشی در سطح ملی و در فضای مجازی، کمک به رشد و پیشرفت نویسندگانی که بهترین ایده‌ها را برای نگارش انتخاب کرده باشند و نیز تقدیر از روایت‌های برتر و تقدیم هدایا به تمام روایت‌های قابل انتشار می‌باشد.

مهلت ارسال آثار و شرکت در پویش "رأی عزیز من" تا ۷ تیر ۱۴۰۳ می‌باشد، علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت https://azizeman1403.ir و یا کانال این پویش در پیام‌رسان ایتا به آدرس https://eitaa.com/rayeazizeman مراجعه‌ نمایند.

انتهای‌پیام/

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha