جنایات وحشیانه رژیم کودک‌کش صهیونیستی یکی از بارزترین جنایات تاریخ بشریت است

امروز جنایات وحشیانه و غیر انسانی رژیم کودک‌کش صهیونیستی یکی از بارزترین جنایات تاریخ بشریت است، حمله ددمنشانه به سفارت جمهوری اسلامی ایران در سوریه و به شهادت رساندن جمعی از مستشاران نطامی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نشان از وجود خوی شیطانی در دل‌های حکام این رژیم نامشروع صهیونیستی است.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه‌ای حوزه‌های علمیه خواهران کشور، مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران کشور و مدیریت جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) با صدور بیانیه‌ای، حمله رژیم نامشروع صهیونیستی به کنسولگری سفارت ایران در سوریه را محکوم کرد.

متن بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

 أُذِنَ لِلَّذِینَ یُقَاتَلُونَ بِأَنَّهُمْ ظُلِمُوا ۚ وَ إِنَّ اللَّهَ عَلَیٰ نَصْرِهِمْ لَقَدِیرٌ  | آیه ۳۹ سوره حج

امروز جنایات وحشیانه و غیر انسانی رژیم کودک‌کش صهیونیستی یکی از بارزترین جنایات تاریخ بشریت است، حمله ددمنشانه به سفارت جمهوری اسلامی ایران در سوریه و به شهادت رساندن جمعی از مستشاران نطامی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نشان از وجود خوی شیطانی در دل‌های حکام این رژیم نامشروع صهیونیستی است.

جنایات بی‌شمار رژیم منحوس صهیونیستی در حمله به بیمارستان شفاء غزه و قتل عام مردم بی‌پناه و نیز حملات هوایی به برخی اماکن نظامی سوریه و در جدیدترین جنایت، حمله به سفارت ایران در سوریه نشان از درماندگی و استیصال آن رژیم اشغالگر است.

اکنون در سکوت شورای امنیت و مدعیان حقوق بشر در دنیا و دولت‌های غربی که همواره سیاست‌های شیطانی در قبال مسئله فلسطین داشته‌اند، شاهد فجیع‌ترین جنایات در نوار غزه و شهادت کودکان و زنان بی‌گناه هستیم‌.

امروز در فلسطین تقابل جبهه استکبار و اسلام به وضوح نمایان است. عرصه‌ای که در آن نبردی نابرابر بین ظالم و مظلوم در جریان است. در یک سو رژیمی ظالم و ستم‌کار و در سوی دیگر ملتی مظلوم و ستم‌دیده قرار گرفته است.

تجاوزگری رژیم غاصب و کودک‌کُش صهیونیستی بدان جا رسیده است که از روی عجز و ناتوانی، علاوه بر تکرار ظلم‌ها، جنایت‌ها و کشتار بی‌رحمانه مردم مظلوم فلسطین در غزه و کرانه باختری، جنایتی دیگر از نوع حمله به بیمارستان‌ها و قتل مجروحان و تعدی به زنان بی‌پناه را مرتکب شود. 

این رژیم اشغالگر و نامشروع، با حمله به مراکز درمانی، و نیز حمله به خاک سوریه و نیز سفارت جمهوری اسلامی ایران علاوه بر نقض قوانین بین‌المللی در عدم حمله به مراکز غیرنظامی، رذالت و وحشی‌گری خود را به معرض نمایش جهانی قرار داده و دلهای مسلمانان جهان و محبان اهل‌بیت علیهم‌السلام را مالامال از کینه، نفرت و انتقام نموده است.

وقت آن است که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و گروه‌های مقاومت در منطقه با اقدامی فوری و انتقامی سخت، پاسخ این تجاوزات رژیم صهیونیستی را بدهند.

مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران کشور و مدیریت جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها)، ضمن اعلام هم‌دردی با خانواده‌های شهدا و امت‌های مسلمان و محور مقاومت به ویژه ملت قهرمان و مظلوم فلسطین، رفتار ددمنشانه و ضد حقوق بشری رژیم غاصب صهیونیستی در حمله به منازل و مراکز درمانی در غزه و نیز حمله به سفارت جمهوری اسلامی ایران را محکوم نموده و از نهادهای بین‌المللی که ادعای دفاع از حقوق بشر را دارند، انتظار داریم، ضمن احقاق حق ملت ستم‌دیده و دردکشیده فلسطین به ویژه زنان و کودکان بی پناه، و محکوم نمودن این حملات وحشیانه، جلوی تجاوزگری رژیم بی‌رحم صهیونیستی را بگیرند.

امسال در شرایطی به استقبال روز جهانی قدس و حمایت از ملت مظلوم و بی‌دفاع فلسطین آماده می‌شویم که رژیم غاصب صهیونیستی با حمایت همه جانبه دولت آمریکا و سکوت حکام مرتجع عربی، گستاخ‌تر از همیشه با هتک حرمت ماه مبارک رمضان و کشتار بی‌سابقه مردم غزه، جنایت دیگری علیه انسانیت مرتکب شده است.

بی‌شک تنها راه مقابله با استمرار این تجاوزات رژیم غاصب صهیونیستی، حضور آگاهانه امت‌های مسلمان و مردم بصیر ایران در راهپیمایی روز قدس و لبیک دوباره به تدبیر خردمندانه امام راحل و رهنمودهای مقام معظم رهبری است.

لذا از همه مردم آزادی‌خواه جهان، به‌ویژه امت مومن و روزدار ایران و طلاب حوزه‌های علمیه دعوت به عمل می‌آید تا در راهپیمایی روز قدس و حمایت از مردم فلسطین و محور مقاومت شرکت نمایند و بار دیگر طنین حمایت از قدس شریف و انتفاضه ملت مظلوم فلسطین و نابودی رژیم جعلی، غاصب و اشغالگر صهیونیستی را سر داده و تجلی بخش نماد عینی وحدت و حمایت همه جانبه امت اسلامی از آرمان‌های فلسطین، این پاره تن اسلام و قدس شریف باشند.

وَلَیَنْصُرَنَّ اللَّهُ مَنْ یَنْصُرُهُ ۗ إِنَّ اللَّهَ لَقَوِیٌّ عَزِیزٌ | آیه ۴۰ سوره حج

سه‌شنبه ۱۴ فروردین ماه ۱۴۰۳
مصادف با ۲۳ ماه رمضان ۱۴۴۵

انتهای‌پیام/

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha