بیانیه مدیریت حوزه علمیه خواهران خوزستان در تقدیر از عملیات وعده صادق سپاه پاسداران

مدیریت حوزه علمیه خواهران خوزستان در پی عملیات غرورآفرین وعده صادق سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به سرزمین‌های اشغالی بیانیه‌ای را صادر کرد.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه های علمیه خواهران از اهواز، مدیریت حوزه علمیه خواهران خوزستان در پی عملیات غرورآفرین وعده صادق سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به سرزمین‌های اشغالی بیانیه‌ای را صادر کرد.

متن بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

إِنَّا مِنَ الْمُجْرِمِینَ مُنْتَقِمُونَ

جمهوری اسلامی ایران همواره در طول تاریخ شکوهمند انقلاب اسلامی نشان داده است که آغازکننده‌ی هیچ جنگی نبوده و در عین حال هیچ تهدید و تجاوزی از سوی دشمنان این مرز و بوم را بی‌پاسخ نگذاشته است.

رژیم سفّاک، منحوس و کودک‌کش صهیونیستی در روزهای اخیر با حمله‌ی متجاوزانه‌ی خود به کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در سوریه –که همانا به منزله‌ی خاک جمهوری اسلامی است- بار دیگر خوی شیطانی، حیوانی و تروریستی خود را بر کل جهان ثابت و در تاریخ ماندگارتر کرد.

شب گذشته شاهد بودیم که رزمندگان غیور سپاه همیشه پیروز و سرافراز با حمایت و همراهی غیورمردان ارتش جمهوری اسلامی ایران و پشتیبانی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، در راستای اجرای دستور و فرمان فرمانده معظم کل قوا حضرت آیت الله خامنه‌ای(مد ظله العالی) که در بیانات اخیر تاکید کرده بودند «رژیم خبیث اشتباه کرد و باید تنبیه بشود و تنبیه خواهد شد»، با اجرای عملیات غرور آفرین «وعده صادق» و با موشک باران سرزمین‌های اشغالی، سرانجام کابوس وحشتناک صهیونیست‌ها را تعبیر کرده و لرزه بر جان اسرائیل غاصب و حامیان این رژیم منحوس انداختند.
بی‌تردید رژیم غاصب صهیونیستی در صورت تکرار اشتباهات قبل، سیلی محکم‌تری از سوی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران خواهد خورد.

مدیریت حوزه علمیه خواهران خوزستان ضمن تشکر و قدردانی از این اقدام مقتدرانه و غرورآفرین سپاه همیشه سرافراز اسلام، آمادگی خود را برای لبیک‌گویی به فرامین مقام عظمای ولایت و فرمانده معظم کل قوا، برای دفاع از اسلام و ایران سربلند اعلام می دارد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha