برپایی اولین نشست مشترک «مرکز نشر هاجر» با «بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی» در قم

برپایی نمایشگاه‌های مشترک کتاب، از مهم‌ترین مصوّبات نشست مشترک «مرکز نشر هاجر» با «بنیاد پژوهش‌های‌ اسلامی آستان قدس رضوی» بود.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه‌ای حوزه‌های علمیه خواهران، هم‌زمان با ایّام دهه ولایت و امامت و در آستانه عید بزرگ غدیر خم، اولین نشست مشترک مدیران دو مرکز «نشر هاجر» و «بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی» با هدف توسعه سطح همکاری‌ها در ساختمان بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی واقع در حرم مطهر امام‌رضا علیه‌السلام برگزار گردید.

در این نشست که با حضور احمد شایان‌فر مدیرعامل و مرتضی کرامتی مدیر محتوایی مرکز نشر هاجر و نیز حسن آرام معاون ترویج و اجتماعی‌سازی و کریمی معاون پژوهش بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی برگزار گردید، ضمن تشریح تاریخچه و سوابق همکاری‌های طرفین، نسبت به تبیین توسعه‌ی ابعاد همکاریِ طرفین، ناظر به اهداف و ماموریت‌های دو مجموعه، گفتگو و تبادل نظر انجام شد.

احمد شایان‌فر مدیر عامل مرکز نشر هاجر از تصمیمات گرفته شده در این نشست خبر داد و گفت: مساعدت در تجهیز کتابخانه‌های مدارس علمیه به تازه‌های نشر و آثار وزین بنیاد، بررسی امکان چاپ اثر به صورت مشترک و برگزاری نمایشگاه‌های مشترک کتاب، اهم محورهای مورد بحث در این نشست صمیمی بود.

وی افزود: در همین راستا پس از بررسی و انعقاد تفاهم نامه همکاری، انشاالله شاهد پیشبرد محورهای مورد نظر طرفین برای انجام یک همکاری مطلوب خواهیم بود.

گفتنی است بنیاد پژوهش‌های اسلامی به عنوان یک مرکز علمی پژوهشی، وابسته به شورای عالی فرهنگی آستان قدس رضوی است که با نظارت هیأت مدیره آن مجموعه و همکاریِ فردی و گروهیِ محققان و پژوهشگران حوزه و دانشگاه، در راستای تحقّق اهداف فرهنگی آستان قدس رضوی فعالیت دارد.

انتهای پیام/

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha